ELBURG / ’T HARDE – Meerdere huishoudens in Elburg en op ’t Harde kampen nog steeds met waterproblemen.


Bewoners aan de Vackenordestraat en in de omgeving zitten al sinds 10.30 uur zonder water of krijgen bruin water uit de kraan. Volgens Vitens kunnen de problemen tot zeker rond middernacht aanhouden.

Afgelopen zaterdag sprong er al een waterleiding in de Vackenordestraat. Maandag ging het opnieuw mis. De waterleiding knapte vandaag maar liefst drie keer, op drie verschillende plekken in dezelfde straat.

Vitens is inmiddels bezig met grootschalige herstelwerkzaamheden. Om de problemen structureel op te lossen, wordt een nieuw stuk waterleiding aangelegd.

Door de werkzaamheden kunnen ook andere huishoudens in Elburg en op ’t Harde tijdelijk zonder water komen te zitten. Bewoners moeten er rekening mee houden dat de watervoorziening nog uren verstoord kan zijn.